TVK
  TVK paštas   TVK savitarnos svetainė   Kontaktai 
 
Sekmadienis ( 2020 m. Balandžio 5 d. )
Mokslo metų pradžios šventė Tauragėje – su linksmybėmis ir nemokamomis pramogomis visai šeimai!
2019-08-28 13:58 (televizija@tvk.lt)  
Tauragėje tradiciškai – jau penktą kartą rengiama ypatinga šventė, kupina žaidimų, muzikos ir geros nuotaikos, kad mokslo metų startas nuteiktų siekti geriausių mokymosi rezultatų. Nuotaikingi rajono meno kolektyvų pasirodymai, išradingieji animatoriai, nemokamos, net kelias valandas mažuosius džiuginsiančios pramogos batutų ir linksmybių parke, putų šou, koncertai – visa tai ir dar daugiau kvies švęsti naujų mokslo metų pradžią siautulingai!
Keliausime „Mokslo ir žinių gatve”
Šiemet rugsėjo 1-oji – sekmadienis, tad visos pramogos ir linksmybės, nuotaikingai vesiančios „Mokslo ir žinių gatve” Tauragėje, Pilies aikštėje šurmuliuos pirmadienį. Po vasaros atostogų susitikę su savo klasės draugais, mokytojais skubėsime švęsti ir linksmintis. Jau nuo 12 val. Pilies aikštėje ir mažųjų, ir jų tėvelių lauks išskirtinės pramogos ir pasirodymai. Atverskime vartus į pramogų skverą!
Linksmybių, kurios truks visą dieną, metu bus galima pasiausti įspūdingame putų šou, išbandyti virtualias erdves, lenktynes mašinėlėmis, čiuožynes nuo kalnelių, pasigalynėti įvairiuose rungtyse bei estafetėse. O norinčius papietauti, kvies užsukti Pilies aikštėje įsikursianti lauko kavinukių alėja.
Pilies aikštė tądien virs Mokslo ir žinių gatve, kurioje kiekvienas vaikas jaučiasi saugus. Tam organizatoriai pasitelks policijos pareigūnus, „Amsį“, saugaus elgesio gatvėje tema bus rengiamos estafetės, kuriamos šventės dekoracijos ir pramogos. Tokia idėja siekiama vaikus mokyti saugaus elgesio keliaujant į mokyklą.
Jaunųjų Tauragės talentų pasirodymai ir ugdymo įstaigų būrelių prisistatymai
Pilies aikštėje šurmuliuos Tauragės rajono meno kolektyvai. Išgirsime ir pamatysime Moksleivių kūrybos centro, Muzikos mokyklos kolektyvus, studijos „Lota ir Do“, šokių klubų „Time to Move“, „Amadeus“ bei kitų jaunų atlikėjų pasirodymus.
Šventėje puiki proga atrasti ir išmėginti sau mėgstamas veiklas – neformaliojo ugdymo įstaigos pristatys būrelių programas bei pasirodys scenoje. Krepšinis, karate, piešimas, teatras, dainavimas ir daugybė kitų veiklų kvies jau nuo rugsėjo įsilieti į jų gretas.
Mokinių pažangos premijų įteikimas
Gražus šventės akcentas - moksleivių pažangos premijų įteikimas. Išskirtinio projekto laureatams ir šiemet bus įteikti piniginiai prizai.
Siekiant padidinti moksleivių motyvaciją mokytis, pernai pirmą kartą Lietuvoje ir Europoje Tauragės Rotary klubas, bendradarbiaudamas su Tauragės rajono savivaldybe, pristatė ambicingą moksleivių pažangos skatinimo projektą. Tauragės rajono savivaldybės taryba pritarė tokio projekto įgyvendinimui, tapdama šio projekto partnere ir iš savivaldybės biudžeto skirdama 8 500 Eur (bendra projekto vertė – 25 500 Eur). Projekte dalyvavo 126 klasės, kuriose mokėsi apie 3000 mokinių.
Graži iniciatyva tęsiama ir šiemet. Rugsėjo pirmąją bus įteiktos pažangos premijos nugalėtojams – didžiausią pažangą padariusiems moksleiviams ir dešimtukininkams. Premijos bus įteiktos ir klasių vadovams (kuratoriams). Iš viso lėšų pagal pasiektus rezultatus bus išdalinta 21 750 Eur.
Naujiems mokslo metams startą duos „Tele-bim-bam“
Šių metų šventėje rengiama muzikinė programa taip pat ypatinga – scenoje vaikai išvys visiems gerai pažįstamą Neringą Čereškevičienę ir grupę „Tele-bim-bam“. Skambės dainos, kurios džiugina ne tik vaikų, bet jų tėvelių širdis.
Pozityvūs, energetiškai uždegantys pasirodymai, įsimintiniausios dainos ir patys charizmatiškiausi atlikėjai – visa tai telpa žodžiuose „Tele bim-bam“! Jaukus ir abejingų nepaliksiantis „Tele bim-bam“ populiariausių ir naujausių dainų koncertas, skirtas mažiems ir dideliems geros nuotaikos gaudytojams, Tauragės Pilies aikštėje startuos jau nuo 17 val.
Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas
Puikią nuotaiką jaunimui užtikrins scenos chuliganai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, pakviesiantys užmiršti kasdienybę ir įsitraukti į grupės fantazijų, geros nuotaikos ir nuotykių aplinką.
„Scenos išsišokėliai“, „scenos chuliganai“, „stereotipų laužytojai“ – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš apibūdinimų neatitinka to, kas iš tikrųjų vyksta šios grupės gyvuose pasirodymuose. Čia gerbėjai niekada nežino ko tikėtis: iš kojų verčiančio vakarėlio ar mažo muzikinio spektaklio.
Mokslo ir žinių gatve žengsime linksmai!
Pilies aikštė pasirengusi virsti šurmuliuojančia, besilinksminančia ir nuotaikinga erdve, pritaikyta vaikams, jaunimui, šeimoms ir visiems tauragiškiams bei miesto svečiams!
Tad susitinkame rugsėjo 2 d. Pilies aikštėje!
PROGRAMA:
12 val. Pramogų alėjos atidarymas.
14 val. Jaunųjų Tauragės talentų pasirodymai (I dalis)
15 val. Mokinių pažangos premijų įteikimas
16 val. Jaunųjų Tauragės talentų pasirodymai (II dalis)
17 val. Studijos „Tele Bim Bam“ koncertas
18 val. Putų šou
20 val. Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas
[753]  [147]  [143]
 Švietimas
2020-04-01 14:41
Įsibėgėja nuotolinis ugdymas
2020-03-20 13:54
Pedagogai ruošiasi nuotoliniam mokymui
2020-03-03 10:29
Algirdas Monkevičius susitiko su Tauragės švietimo bendruomene
2020-02-26 15:21
Keisis priėmimo į mokyklas tvarka
2020-02-03 13:35
Oratorių konkurse dalyvavo 16 Lietuvos mokyklų
2020-01-29 13:39
Ne visos kaimo mokyklos pritaria mokyklų tinklo optimizavimui
2020-01-16 13:13
Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pas jus gali atvykti Valstybės pažinimo centras
2019-12-16 08:30
Personalizuoto mokymo idėja praktikoje
2019-12-10 10:46
Elektroninis mokinio pažymėjimas padeda užtikrinti skaidrumą
2019-11-20 10:37
Kaip saugiai bendrauti internete?
 Aktualijos   Diena  Miestas  Kultūra  Nusikaltimai ir nelaimės 
           Politika  Sportas  Sveikata  Švietimas 
           Verslas 
 Naujienos  
 TVK   Muzika  Internetas  Televizija  Reklama 
           Akcijos 
 Foto galerija  
  TVK paštas 
  TVK savitarnos svetainė 
  Kontaktai 
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.