TVK
  TVK paštas   TVK savitarnos svetainė   Kontaktai 
 
Penktadienis ( 2020 m. Spalio 30 d. )
Kreditai be palūkanų. Ar tai įmanoma?
2020-09-08 09:05 (televizija@tvk.lt)  
Pinigų poreikis yra visiškai natūralus, tačiau dažniausiai nesinori taupyti kiekvieno cento, kad kai prireikia pinigų – tektų gyventi labai susispaudus. O ką daryti tokiu atveju, kai laukia graži šventė, kai reikia remonto arba naujos mašinos, kuri gali pagerinti gyvenimo kokybę? Tokiu atveju paprasčiausias pasirinkimas yra greitieji kreditai, o dar geresnis – kreditai be palūkanų.
Pirmas kreditas – nemokamai?
Skolinantis pirmą kartą tam tikros įmonės suteikia galimybę paskolą gauti visiškai nemokamai. Tai yra nuostabu įvertinus tai, kad tuomet grąžinsite lygiai tokią pat pinigų sumą, kokia ir buvo paskolinta.
Žinoma, ne visada ir ne visos įmonės teikia tokią galimybę, taip pat reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, akcentams, taip pat kuo detaliau susipažinti su sąlygomis, kurios dažniausiai pateikiamos internete. Nes kartais tai, kas slepiasi po vadinama „nemokama paskola“ yra tik pigesnis kreditas už kurį vis tiek reikės susimokėti palūkanas.
Kuo daugiau žinosite – tuo ramesnis galite būti, kad galiausiai viskas bus pagal jūsų poreikius ar taip, kaip jums labiausiai norisi.
Tinkamiausios įmonės pasirinkimas
Kadangi nemokami kreditai suteikia galimybę grąžinti tokią pinigų sumą kokia ir buvo pasiskolinta, natūralu, kad daugeliui žmonių tai tampa prioritetu. Tiesa, mes siūlome daugiau dėmesio skirti ir kitoms smulkmenoms, kurios gali nulemti tinkamiausio įmonės pasirinkimą. Nes nepaisant to, už kreditą nereikia mokėti palūkanų, įvertinus visas sąlygas bendrai jis vis tiek gali būti prastesnis už greitą kreditą internetu: http://www.puikipaskola.lt (pavyzdžiui, atsižvelgiant į tai, kaip greitai galima gauti vieną ar kitą kreditą).
Taigi, būtinai įvertinkite – kokio dydžio paskola nemokamai yra teikiama, taip pat – per kiek laiko ji turi būti grąžinama ir kokios yra grąžinimo sąlygos.
Išmokykite planuoti pinigus
Nors nemokamos paskolos, o kai kuriais atvejais ir patys greitieji kreditai internetu yra puikus pasirinkimas, kuris padeda išspręsti finansines problemas, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad geriausia yra gyventi taip, kad tų problemų būtų kuo mažiau. Tokiu atveju labai svarbu išmokti planuoti savo pinigus, taip pat, išmokti atsakingai vertinti kiekvieną galimybę, kadangi pasiskolinti yra labai paprasta, tačiau tinkamai neįvertinus galimybių – grąžinimas dažniausiai tampa komplikuotas.
Pasinaudokite patraukliomis galimybėmis gauti pinigų tada, kai jums to reikia. Tačiau darykite atsakingai, nesusiviliokite tuo, ko realiai jums nereikia, tačiau domina tik todėl, kad patrauklu. Kuo daugiau akcentų bus įvertinta – tuo ir rezultatas labiau atitiks poreikius ir garantuos, kad finansinės problemos niekada nebus Jūsų gyvenimo dalimi.
Atsakingas skolinimasis
Greitieji kreditai, nepriklausomai kokia forma jie suteikiami, dažniausiai sudomina daugelį. Juolab, gauti reikalingą pinigų sumą yra gana paprasta, o tai dažniausiai dar labiau paskatina pasinaudoti paskolų galimybėmis. Tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad iš šių įmonių pasiskolinti yra labai paprasta, tačiau vertinti reikia ir jų grąžinimą, kuriuo atveju jis dažniausiai sudėtingesnis ir reikalauja daugiau laiko.
Geriausia žiūrėti ne procentalius palūkanų vertinimus, tačiau realią sumą, kurią teks grąžinti per konkretų laiko tarpą. Dažniausiai tokiu atveju pinigų grąžinimas tampa kur kas paprastesnis, tad ir pats skolinimasis – kur kas sėkmingesnis. Dažniausiai tiek ir reikia, kad rezultatas – pranoktų lūkesčius.

[175]  [27]  [22]
 Sportas
2020-09-24 13:42
Antrajam sezonui NKL ruošiasi visiškai atsinaujinusi Šilalės Lūšis
2020-09-10 13:58
Į artėjantį sezoną žvelgia optimistiškai
2020-09-09 14:38
Šeštadienį vyks Supermotokrosas
2020-08-19 11:32
Lemiamos kovos prasidės jau šią savaitę
2020-08-10 14:02
Šilalės miesto bėgime - sporto entuziastai iš visos Lietuvos
2020-08-04 13:58
Į Tauragę suvažiavo perspektyviausi badmintono žaidėjai
2020-07-31 09:15
Pirmąkart Skaudvilėje – Lietuvos triatlono taurės varžybos (bus ribojamas eismas)
2020-06-11 10:49
Dirbtinės dangos stadione - parodomoji treniruotė
2020-05-13 15:02
Dėl šiltos žiemos šiemet erkės aktyvesnės
2020-04-07 15:54
Nustatyti dar du koronaviruso atvejai
 Aktualijos   Diena  Miestas  Kultūra  Nusikaltimai ir nelaimės 
           Politika  Sportas  Sveikata  Švietimas 
           Verslas 
 Naujienos  
 TVK   Internetas  Televizija  Reklama  Akcijos 
 Foto galerija  
  TVK paštas 
  TVK savitarnos svetainė 
  Kontaktai 
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.