TVK
  TVK paštas   TVK   Kontaktai 
 
Trečiadienis ( 2023 m. Vasario 1 d. )
Konkursą į Tauragės ligoninės direktoriaus pareigas laimėjo Liutauras Indriuška
2022-11-22 11:21 (televizija@tvk.lt)  
Konkursą į Tauragės ligoninės direktoriaus pareigas laimėjo buvęs ligoninės vadovas – Liutauras Indriuška. Iš viso dokumentus dalyvauti atrankoje pateikė penki kandidatai, laimėtojas išrinktas per keletą etapų.
Tauragės ligoninės dalininkais tapus Sveikatos apsaugos ministerijai, ligoninės vadovo atranka tapo dar skaidresnė. Atranką sudarė 2 etapai: Pirmasis – komisijos, kurią sudarė trys sveikatos apsaugos ministerijos atstovai, du Tauragės rajono savivaldybės atstovai ir vienas Tauragės ligoninės atstovas, atranka ir antrasis – pokalbis su meru.
Lapkričio 10 dieną įvyko pirmasis pretendentų atrankos etapas, kurio metu buvo išrinkti 2 daugiausiai balų surinkę pretendentai. Komisija pretendentų tinkamumą eiti pareigas vertino individualiai – nuo 1 iki 10 balų. Daugiausiai balų pelnę kandidatai pateko į antrąjį atrankos etapą – pokalbį su meru.
Antrajame atrankos etape, kuris įvyko lapkričio 21 dieną, pretendentams buvo pateikiami vienodi klausimai. Pokalbio metu meras pretendentams uždavė klausimus, siekdamas įvertinti pretendento tinkamumą eiti pareigas. Kaip ir pirmojo etapo metu, pretendentai buvo vertinami balais. Susumavus visus rezultatus, atranką į viešosios įstaigos Tauragės ligoninės direktoriaus pareigas laimėjo Liutauras Indriuška.
„Pokalbio metu kandidatams buvo užduoti identiški klausimai, kurie buvo susiję su ligoninės paslaugų kokybės gerinimu ir plėtimu, darbo organizavimo efektyvumu, medicininės įrangos ir infrastruktūros valdymu ir naudojimu. Abu antrojo etapo kandidatai buvo stiprūs. L.Indriuška buvo pranašesnis už kitą kandidatą, nes turi ženkliai daugiau vadovavimo medicinos įstaigai patirties, gerai supranta medicininių paslaugų teikimo ir apmokėjimo už jas iš ligonių kasų ypatumus, žino ir supranta teisinę šios srities aplinką, yra išsamiai susipažinęs su šiuo metu vykdomos pertvarkos dokumentais ir tikslais, turi konkretų veiksmų planą ir viziją, kas turi būti padaryta jau nuo pirmos darbo dienos ligoninėje. Abiejų atrankos etapų rezultatai sutapo – tiek pirmąjame, tiek antrąjame etape L.Indriuška buvo tas kandidatas, kuris surinko daugiausiai balų “,– sakė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.
Meras Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 17 straipsnyje nustatyta tvarka ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo konkurso laimėtojo paskelbimo kreipsis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos apie asmenį, siekiantį eiti įstaigos vadovo pareigas, pateikimo. Gavus informaciją iš STT bus šaukiamas Visuotinis dalininkų susirinkimas, kuriame bus tvirtinamas įstaigos vadovo paskyrimas.


www.taurage.lt informacija
[141]  [311]  [25]
 Sveikata
2023-01-31 16:14
Greitosios medicinos pagalbos pertvarka įsibėgėja – valstybė tapo 16-os greitosios pagalbos stočių savininke
2023-01-26 16:34
Gyventojai raginami pranešti apie neteisėtą lašinių infuzijų naudojimą
2023-01-19 09:55
COVID-19 ligos sukėlėjo pradėta ieškoti ir orlaivių nuotekose
2023-01-02 09:27
Veiklą pradeda Klaipėdos universiteto ligoninė
2022-12-20 16:56
Vaiko teisių gynėjai primena, kaip pasirūpinti vaikų saugumu šventiniu laikotarpiu
2022-12-15 15:37
Žiemą tinkamai rūpintis reikia ir augintiniais
2022-12-07 16:21
Tauragėje daugėja susirgimų ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis
2022-12-05 13:46
Už spektaklį „NenuGALĖTIeji“ gautos lėšos bus skiriamos sergantiems Tauragės vaikams
2022-11-21 16:11
Tauragės vyrų krizių centro vadovas: padėdamas kitiems – padedu sau
2022-11-17 15:24
Adakavo socialinių paslaugų namai – vieta, kurioje galima patirti bendruomeniškumo jausmą
 Aktualijos   Diena  Miestas  Kultūra  Nusikaltimai ir nelaimės 
           Politika  Sportas  Sveikata  Švietimas 
           Verslas 
 Naujienos  
 TVK   Internetas  Televizija  Reklama  Akcijos 
 Foto galerija  
 Tauragė tiesiogiai  
  TVK paštas 
  TVK 
  Kontaktai 
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.