TVK
  TVK paštas   TVK savitarnos svetainė   Kontaktai 
 
Sekmadienis ( 2019 m. Rugpjūčio 25 d. )
Tauragės liberalams vadovaus Dovydas Kaminskas
2018-03-29 10:03 (televizija@tvk.lt)  
Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus nariai išsirinko naują pirmininką. Juo tapo Dovydas Kaminskas, skelbiama pranešime spaudai. Kartu buvo patvirtinti pirmininko pavaduotojai, skyriaus taryba, aptarti galimi kandidatai į 2019 m. Tauragės rajono mero rinkimus.
Bendru sutarimu Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininku tapo Dovydas Kaminskas. Naujai išrinktą pirmininką pasveikino iki šiol skyriui vadovavęs Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys, vienas iš skyriaus įkūrėjų, Darius Stankus: „Džiaugiamės, jog Tauragės liberalų gretose užauga veržlūs ir energingi naujos kartos politikai. Būtent tokie žmonės, kaip Dovydas, yra pajėgūs kurti ekonomiškai stiprų Tauragės rajoną, patrauklius regionus ir tvirtą Lietuvą“, – teigia D. Stankus.
Kalbėdamas apie darbus, D. Kaminskas pažymėjo, jog ir toliau svarbu išlaikyti nuoseklią veiklos kryptį ir atliekamų darbų tempą: „Tauragės liberalų tikslas išlieka tas pats – kurti Tauragę, kuri yra regiono verslo, kultūros, švietimo bei laisvalaikio praleidimo centras. Daug nuveikėme siekdami šio tikslo – kuriame patogią ir šiuolaikišką miesto infrastruktūrą, nuolat tobuliname sąlygas darbo vietas kuriantiems investuotojams ir smulkiesiems verslininkams, netoleruojame korupcijos viešuosiuose pirkimuose, savivaldybės įstaigose bei įmonėse. Turime tęsti pradėtus darbus su dar didesne energija ir ambicijomis bei kartu kurti tokią Tauragę, kurioje žmonės atrastų savo gyvenimo kelią, jaustųsi saugūs ir laimingi bei į kurią norėtų sugrįžti išvykusieji. Turime sudaryti visas sąlygas, kad Tauragėje gyvenantys žmonės galėtų dirbti jiems patinkantį darbą, užtikrinti šiuolaikiškas švietimo paslaugas ir sukurti kokybiško laisvalaikio praleidimo galimybes. Noriu, kad žmonės, gyvenantys mūsų rajone, džiaugtųsi ir didžiuotųsi savo kraštu“, – teigia D. Kaminskas.
Naująjį skyriaus pirmininką pasveikino ir Liberalų sąjūdžio pretendentai į Lietuvos Respublikos Prezidentus: seimo narys Arūnas Gelūnas bei europarlamentaras Petras Auštrevičius. Kuris iš šių pretendentų taps liberalų kandidatu 2019 m. Prezidento rinkimuose, paaiškės balandžio 14 d. Liberalų sąjūdžio partijos suvažiavimo metu. Įdomu, jog pirmą kartą vyks visuotiniai elektroniniai kandidatų rinkimai.
Visuotiniame susirinkime aptarti ir galimi skyriaus kandidatai 2019 m. Tauragės rajono mero rinkimuose. Skyriaus nariai iškėlė penkis kandidatus į Tauragės merus. Tai dabartinis rajono meras Sigitas Mičiulis, Tauragės liberalų skyriaus pirmininkas Dovydas Kaminskas, savivaldybės tarybos narė Iveta Skurvydienė, rajono administracijos direktorius Modestas Petraitis bei savivaldybės tarybos narys Darius Stankus.
D. Kaminskas – naujos, nepriklausomos kartos politikas, turintis tarptautinį teisininko išsilavinimą, laisvalaikiu užsiimantis ištvermės sportu – dalyvauja maratono ir triatlono varžybose. Baigęs Tauragės „Versmės“ gimnaziją, Dovydas studijavo teisę ir valdymą Mykolo Romerio universitete. Mokslus tęsė Danijoje, 2014 m. Kopenhagos universitete įgijo teisės magistro laipsnį. Kopenhagoje gilino žinias ir patirtį Europos Sąjungos ir tarptautinės teisės srityse. Magistro darbo tema – Europos Sąjungos viešieji pirkimai. Grįžęs į Lietuvą priėmė pasiūlymą dirbti gimtojo krašto žmonėms, grįžo į Tauragę ir prisijungė prie mero Sigito Mičiulio komandos. Gimtinėje, be rajono mero patarėjo pareigų, Dovydas ėmėsi iniciatyvos kurti platformą „Globali Tauragė“ bei telkti jaunimą veikti gimtojo krašto gerovei. Šiemet jaunam politikui garbingą apdovanojimą už tarptautinę patirtį pokyčiams Lietuvos regionuose įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
[853]  [191]  [231]
 Politika
2019-06-05 14:11
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju paskirtas Tomas Raulinavičius
2019-05-27 10:08
Naujasis Lietuvos prezidentas: Su Taurage mane sieja emocinis ryšys
2019-05-13 14:05
Tauragiškių favoritas Prezidento rinkimuose - Gitanas Nausėda
2019-05-07 08:04
Tauragėje lankėsi kandidatas į Prezidentus
2019-05-03 10:20
Europos parlamento rinkimuose - naujas politinis judėjimas
2019-04-25 14:16
Darbą pradėjo naujai išrinkta taryba
2019-04-24 15:31
Prisiekė naujoji Tauragės rajono savivaldybės taryba ir meras Dovydas Kaminskas
2019-04-04 13:47
Koalicijos partneriai sutarė dėl politinio pasitikėjimo pareigų
2019-03-22 13:14
TVK studijoje - naujai išrinktas Pagėgių meras
2019-03-21 11:21
Dėl valdančiosios daugumos sudarymo Tauragėje sutarė trys partijos
 Aktualijos   Diena  Miestas  Kultūra  Nusikaltimai ir nelaimės 
           Politika  Sportas  Sveikata  Švietimas 
           Verslas 
 Naujienos  
 TVK   Muzika  Internetas  Televizija  Reklama 
           Akcijos 
 Foto galerija  
  TVK paštas 
  TVK savitarnos svetainė 
  Kontaktai 
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.