Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Vaikų žaidimų aikštelė Tauragės pilies aikštėje
Kovo 12 d. su UAB „Dujų sfera“ pasirašyta sutartis dėl vaikų žaidimų aikštelės Tauragės pilies aikštėje statybos projekto parengimo, kurį numatoma paruošti iki liepos 11 dienos.
Informacija socialinių būstų nuomininkams
Socialinių būstų nuomininkai ir pilnamečiai jų šeimos nariai iki gegužės 1 d. privalo deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas). Metinė turto deklaracija už 2018 m. pildoma elektroniniu būdu arba atvykus į VMI Tauragės poskyrį (J. Tumo-Vaižganto g. 116, Tauragė).
Pasirašyta sutartis
Kovo 14 d.su UAB „Dunokai“ pasirašyta sutartis dėl privažiavimo prie gyvenamųjų namų Aerodromo g. 3, 3A, 3B, 3C remonto darbų.
Projektas „Creativity Lab“
Prasideda ketvirtasis projekto „CreativityLab“ sezonas. Mokymų programa, kurioje kviečiami dalyvauti 9–12 klasių Tauragės moksleiviai, skirta praktiškai ugdyti jaunimo verslumo kompetencijas. Registracija į intensyvių mokymų programą vyks iki kovo 17 d.
Daugiau informacijos: www.taurage.lt->Naujienos->Visi straipsniai->2019-03-13.
Baigti rekonstravimo darbai
Baigti įėjimo į Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro pastatą rekonstravimo darbai, kurių metu buvo įrengtas erdvus tambūras su automatinėmis durimis, atnaujinti laiptai ir įrengtas pandusas. Atlikti darbai leis patogiai ir be kliūčių žmonėms su judėjimo negalia patekti į šią gydymo įstaigą.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt