Kviečia į dr. J. Kazickui pagerbti skirtus renginius

Kviečia į dr. J. Kazickui pagerbti skirtus renginius

Dr. Juozas Petras Kazickas (1918-2014) – filantropas, patriotas, verslininkas, atsidavęs tėvas, intelektualas, keliautojas, rašytojas, oratorius, istorikas, visą savo gyvenimą rūpinosi Lietuva, jos laisve ir žmonėmis bei laikėsi principo: „Gyvenimas turi prasmę tik tuomet, kai daliniesi savo turtu su kitais, ir prisidedi prie kitų gyvenimo gerovės!“
Kazickų šeimos fondas bendradarbiaudamas su Tauragės krašto muziejumi “Santaka” ir Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešąją biblioteka gegužės 23 d. tauragiškius kviečia į dr. J. Kazickui pagerbti skirtus renginius.
Kazickų šeima trokšta sukurti geresnį pasaulį tiek dabartinei, tiek ateities lietuvių kartoms, todėl bendradarbiaujant su Kazickų šeimos fondu ir jam padedant, kilo graži idėja suburti šeimas praleisti popietę kartu. „Šeimadienis su Nomeda“ – tai puiki proga suburti artimuosius, šiltai ir prasmingai praleisti popietę kartu. Kviečiame mamas ir tėčius su dukromis bei sūnumis registruotis į „Puodeliavimo“ dirbtuves, kuriose ne tik diskutuosime apie šeimos ir meilės svarbą mūsų gyvenime, bet ir kūrybiškai perteiksime jų prasmę, dekoruodami porcelianinius puodelius.
Tėčiai ir mamos su atžalomis kviečiami registruotis tel. nr. 8 446 62 025.
Gegužės 23 d. programa papildoma spektakliu pagal A. Kazickienės, J.P. Kazicko ir V. Bartasevičiaus knygą NESIBAIGIANTIS KELIAS. Vaidina: Pasvalio kultūros centro Jaunimo teatras "Drama" ir P. Vileičio gimnazijos teatras. Spektaklis prasideda 17 val. Tauragės kultūros rūmuose (Dariaus ir Girėno g. 3). Įėjimas nemokamas.
Kiek vėliau 18.00 val. kviesime jus į Tauragės krašto muziejų “Santaka, Tauragės pilies menes, kur Kazickų šeimos fondas pristatys neeilinę parodą apie Juozo P. Kazicko gyvenimo istoriją. Vidmantas Valiušaitis skaitys pranešimą "Juozas Kazickas ir Lietuvos laisvės byla". Lektorius, šiuo metu vadovaujantis Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Adolfo Damušio demokratijos studijų centrui, apžvelgs esminius dr. J. P. Kazicko gyvenimo kelio elementus ir išryškins jo pasaulėžiūrinio apsisprendimo principus, nulėmusius ištvermingą įsipareigojimą Lietuvai.
Paroda Tauragės krašto muziejuje “Santaka”, Tauragės pilies menėse bus eksponuojama iki birželio 13 d.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt