Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Aplinkos apsaugos rėmimas
Iš Tauragės rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų įvairiems projektams įgyvendinti paskirstyta 19 000 Eur, daugiausia iš jų: Pagramančio regioninio parko direkcijai – 8 000 Eur, Pilaitės bendruomenės centrui – 2 000 Eur (rekreacinėms teritorijoms sutvarkyti) ir Tauragės miesto seniūnijai – 3 500 Eur (sąvartynų ir nelegaliems šiukšlynams tvarkyti).
Sporto renginių projektų finansavimas
Skelbiamas sporto renginių projektų finansavimo programos konkursas, kuriame gali dalyvauti Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje veikiančios ir VĮ Registrų centre įregistruotos savivaldybės institucijos, įstaigos ar nevyriausybinės organizacijos (projektų paraiškos priimamos iki birželio 15 d).
Daugiau informacijos: www.taurage.lt->Naujienos->Visi straipsniai->2019-05-13.
Premijos už aukštą sportininkų ir trenerių meistriškumą
Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia sportininkų ir trenerių skatinimo premijomis už aukštą meistriškumą programos konkursą. Paraiškas piniginėms premijoms gauti gali teikti savivaldybėje registruotos visų teisinių formų sporto įstaigos ir fiziniai asmenys, gyvenantys Tauragės rajone.
Daugiau informacijos: www.taurage.lt->Naujienos->Visi straipsniai->2019-05-13.
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena
Gegužės 18 d. 13 val. Jono Viktoro Kalvano parke vyks Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos paminėjimas, kuriame dalyvaus visos Lietuvos kariuomenės pajėgos ir NATO sąjungininkai, bus pristatoma karinė technika ir ginkluotė, organizuojamos specialios estafetės ir užduotys, vyks parodomosios karinės operacijos ir kt.
Gatvių remontas
Gegužės 15 d. vykusio tarybos posėdžio metu nuspręsta vykdyti Tauragės r. sav. Tauragės sen. Joniškės k. Joniškės g. paprastojo remonto ir Tauragės r. sav. Mažonų sen. Norkaičių k. Tvenkinio g. kapitalinio remonto darbus (ne mažiau kaip 50 proc. šių darbų bus finansuojami iš Kelių priežiūros ir plėtros programos arba, neužtekus finansavimo, iš savivaldybės biudžeto).
Daugiau posėdžio metu priimtų sprendimų: www.taurage.lt->Naujienos->Visi straipsniai->2019-05-15.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt