Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Siekiant pagerinti susisiekimo sąlygas Jovarų mikrorajono gyventojams, sumažinti automobilių eismą Laisvės gatve bei gerinti eismo saugumo sąlygas, atlikti Smėlynų skersgatvio ir Smėlynų gatvės asfaltavimo darbai. Sutvarkyta sena, duobėta kelio danga, įrengti šaligatviai. Šiuo metu tvarkoma aplinka, įrenginėjami kelio ženklai.
Paskelbtas konkursas į Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus pareigas. Šis specialistas koordinuos Tauragės rajono savivaldybėje teikiamas švietimo pagalbos, socialines ir sveikatos priežiūros paslaugas vaikams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams). Daugiau informacijos adresu www.taurage.lt
Nuo spalio 7 dienos į Tauragės r. mokyklas visiems mokiniams bus pristatomi obuoliai ir morkos. Vaisiai ir daržovės bus perkami iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšų, bendradarbiaujant su Tauragės valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba bei Tauragės apskrities ūkininkais.
Rugsėjo 19 d. paskelbtas viešasis pirkimas dėl naujų stiklo pakuočių ir stiklo atliekų konteinerių (120 L) ir visų rūšių pakuočių, išskyrus stiklą, atliekų konteinerių (240 L) įsigijimo. Iš viso numatyta nupirkti 800 konteinerių. Pasiūlymų laukiama iki rugsėjo 30 d. 10.00 val.
Tauragės rajono savivaldybės administracija perka butus (1 vieno kambario ir 10 dviejų kambarių) su patogumais Tauragės mieste (neperkami bendrabučio tipo butai, su krosniniu ar elektriniu šildymu, esantys mediniuose ar karkasiniuose namuose). Nupirkti būstai bus pasiūlyti šeimoms, įrašytoms į sąrašus socialiniam būstui gauti. Pasiūlymų laukiama iki rugsėjo 27 d. 14.00 val.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt