Iš Ateities g. išgabeno karščiuojantį asmenį į Klaipėdos universitetinę ligoninę

Iš Ateities g. išgabeno karščiuojantį asmenį į Klaipėdos universitetinę ligoninę

Tauragės greitosios medicinos pagalba šiandieną iš Ateities g. išgabeno karščiuojantį asmenį į Klaipėdos universitetinę ligoninę, COVID-19 tyrimui atlikti. Vyras prieš kurį laiką buvo grįžęs iš užsienio valstybės. Asmuo atsisakė vykti pasitikrinti sveikatos būklę, tačiau atvykus policijos pareigūnams, geranoriškai pakluso reikalavimams ir medicinos pagalbos darbuotojų išgabentas į Klaipėdą.
Pirmadienį apie 17:30 val. Tauragės rajono gyventojai, vyras su žmona, greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežti į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Vyras vilkiko vairuotojas, grįžo iš reiso kovo 13 dieną. Šiuo metu abu saugusieji turi aukštą temperatūrą, vyras kosėja, jaučią skausmą krūtinės srityje. Pirmadienį 13:00 val. išvežtos moters, kurį grįžo iš Anglijos ir karščiuoja testo rezultatai dar nežinomi.
Dvi Tauragės rajono gyventojos, kurios vakar dieną grįžo iš Ispanijos, paimti mėginiai ir atlikti testai patvirtino, kad merginos yra sveikos, tačiau toliau pagal visus reikalavimus yra izoliuotos viešbutyje Bastilija, 14 dienų laikotarpiui, kur stebi savo sveikatos būklę.
Sveikatos apsaugos ministerija, reaguodama į situaciją dėl koronaviruso Europoje ir visame pasaulyje, tikslina atvejo apibrėžimą. Nuo šiandien žmonės, grįžę iš bet kurios užsienio valstybės, o ne tik iš konkrečių, kaip iki šiol, laikomi galimai užsikrėtusiais, jei jiems pasireiškia bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas. Tai yra, jei staiga prasidėjo karščiavimas, kosulys ar apsunkintas kvėpavimas.
Siekiant greičiau ir efektyviau nustatyti apsikrėtusiais koronavirusu, Tauragės rajono savivaldybė artimiausiu metu planuoja, Tauragės jaunimo centre (Vytauto g. 139) įrengti mobilią patalpą kurioje bus paimami mėginiai ir atliekami CoVid-19 testai. Artimiausiu metu suteiksime daugiau informacijos.
Tauragės rajono savivaldybės vis daugiau gauna informacijos iš gyventojų apie asmenis kurie grįžo iš užsienio valstybių, tačiau nesilaiko saviizoliacijos, bendrauja su šeimos nariais, rodosi viešumoje, taip galimai dar labiau platindami ligą. Primename, kad tokie asmenys nesilaikantys karantino nurodymų, bus griežtai baudžiami teisės numatyta tvarka, o saviizoliacija bus taikoma visos šeimos nariams. Todėl primename, kad grįždami iš ligos paveiktų šalių iškarto privalote atsisakyti kontakto su artimaisiais ir nepasišalinti iš saviizoliacijos vietose. Rūpinkimės savimi ir artimaisiais.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt