Pareigūnai pasirengę sustiprinti viešąją tvarką ir karantino sąlygų laikymosi kontrolę

Pareigūnai pasirengę sustiprinti viešąją tvarką ir karantino sąlygų laikymosi kontrolę

Prognozuojama, kad per ilgąjį savaitgalį (2020 m. gegužės 1–3 d.) gyventojai pramogaus ir leis laiką viešosiose vietose, lankys artimuosius, kapines, padidės ir automobiliais vykstančių gyventojų srautai.
Pareigūnai minėtu laikotarpiu pasirengę sustiprinti viešąją tvarką ir karantino sąlygų laikymosi kontrolę.
Primename gyventojams, kad karantino metu būdami parkuose ar kitose atvirose viešosiose vietose galite būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius ir globėjus, rūpintojus. Būtina laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 minučių kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų. Vyresni asmenys nei 6 metų, viešosiose vietose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
Pradėjus veikti lauko kavinėms ir esant palankioms oro sąlygoms, gali kilti karantino sąlygų nesilaikymo rizika. Išvengiant tokio pobūdžio nusižengimų, bus tikrinamos prekybos, pramogų, paslaugų ir maitinimo įstaigos.
Taip pat bus vykdomas sustiprintas patruliavimas prie kapinių, užtikrinamas eismo saugumas ir smurto artimoje aplinkoje patiriančių asmenų saugumas.
Prašome laikytis nurodytų reikalavimų.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt