Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Naujai atidarytame Tauragės baseine bus organizuojamos nemokamos plaukimo pamokos, skirtos Tauragės rajono 1-8 kl. mokiniams. Planuojama, kad pamokose, kurias ves Tauragės sporto centro treneriai, dalyvaus apie 2500 mokinių. Užsiėmimai skatins fizinį mokinių aktyvumą, supažindins pradinio ir pagrindinio ugdymo mokinius su plaukimo pagrindais. Programa įgyvendinama Tauragės rajono savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis.
Atnaujintas pėsčiųjų ir dviračių takas, esantis prie Tauragės Vytauto stadiono ir Tauragės „Aušros“ progimnazijos. Darbus atliko UAB „Dunokai“. Planuojama, kad iki šių metų pabaigos bus įrengtas ir minėto tako apšvietimas.
Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardo suteikimo Raimondai Masiulytei-Ramchurn. Šios garbės ambasadorės tikslas – skleisti gerąją žinią apie savo miestą, jam atstovauti, padėti surasti investuotojų,konsultuoti, teikti idėjas savo regionui, garsinti gimtąjį kraštą.
Rugsėjo 9 d. paskelbtas viešasis pirkimas dėl vėdinimo ir oro vėsinimo sistemos įrengimo Tauragės „Versmės“ ir Tauragės Žalgirių gimnazijose. Pasiūlymus galima teikti iki 2020 m. rugsėjo 16 d. 10.00 val. Daugiau informacijos apie pirkimą rasite Centriniame viešųjų pirkimų portale.
Rugsėjo 2 d. paskelbtas viešasis pirkimas dėl Tauragės vaikų reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ pastato išorės apšiltinimo darbų (bus apšiltintos pastato sienos, pastogės perdanga, pakeista stogo danga, seni langai, lauko durys). Daugiau informacijos apie pirkimą rasite Centriniame viešųjų pirkimų portale.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt