Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Minint Vietos savivaldos dieną, Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuotame renginyje net du „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai įteikti Tauragės rajono savivaldybei. Pirmajį – už „žaliąsias“ ambicijas skyrė Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, antrąjį –už draugiškumą aplinkai ir darnaus judumo projektus įteikė Susisiekimo ministerija.
Tauragėje, tarp Aerodromo g. 11, 11A ir 13 daugiabučių namų, įrengta nauja vaikų žaidimų aikštelė, kurią sudaro dvivietės balansinės sūpynės, bokštelis su laiptais ir čiuožykla, kabantis tiltas, alpinistų sienelė bei kitos vaikų mėgiamos atrakcijos.
Prie daugiabučių gyvenamųjų namų, esančių Stoties g. 45A, 45B ir 45C įrengtas apšvietimas. Tamsiu paros metu naujieji šviestuvaipadėsužtikrinti ne tik jaukesnę, bet ir saugesnę gyvenamąją aplinką.
Iki lapkričio 15 d. Tauragės rajono savivaldybė kviečia teikti paraiškas dėl medžiojamų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo finansinės paramos. Paraiškas gali teikti žemės sklypo, kuriame medžioklė neuždrausta, savininkas, valdytojas ar naudotojas (medžiotojų būreliai (klubai) nėra žemės sklypų savininkai, valdytojai ar naudotojai, todėl finansinė parama jiems negali būti skiriama). Daugiau informacijos adresu www.taurage.lt
Iki lapkričio 4 d. smulkieji ūkininkai kviečiami teikti paraiškas tarpusavio bendradarbiavimui vystyti ir gauti 90 tūkst. Eur siekiančią paramą vienam projektui įgyvendinti. Iš viso šiam paraiškų rinkimo etapui skirta daugiau kaip 2,3 mln. Eur Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto lėšų. Daugiau informacijos https://www.nma.lt/
Įgyvendinant funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategiją, siekiant prisidėti prie Europos žaliojo kurso ir nacionalinių klimato kaitos valdymo tikslų įgyvendinimo, gerinti viešųjų paslaugų prieinamumą ir darbo vietų pasiekiamumą, stiprinti regioniškumą ir bendradarbiavimą Tauragės regiono bendros viešojo transporto sistemos kūrime bei paskatinti regiono gyventojus naudotis viešojo transporto paslaugomis, buvo pasirašytas regioninis susitarimas. Jį, stebint Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, pasirašė Pagėgių savivaldybės, Jurbarko, Šilalės ir Tauragės rajonų savivaldybių merai.
Nuo spalio 14 d Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje pradedamas šildymo sezonas


Daugiau naujienų - www.tvk.lt