Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

2020 m. spalio 28 d. pasirašyta sutartis su AB „Klaipėdos energetika“ dėl apšvietimo įrengimo Dariaus ir Girėno gatvėje (nuo sankryžos su Bernotiškės g. iki miesto ribos). Darbus, kurių vertė – 152 982,96 Eur, planuojama atlikti 2020 m. gruodžio 30 d.
Atlikti dalies Paberžių gatvės asfaltavimo darbai. Planuojama, kad likusi Paberžių gatvės atkarpa bus išasfaltuota šiais metais. Minėtoje gatvėje, prie senųjų miesto kapinių, taip pat įrengtos automobilių stovėjimo vietos.
Tauragės rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija,  kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos: elektros ir elektroninės įrangos atliekos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos. Jeigu turite tokių atliekų prašome iki 2020 m. lapkričio 12 d. registruotis el. paštu atliekos@atc.lt arba telefonu 8 5 206 09 01.
„YEP“ – Tauragės rajono savivaldybės ir VšĮ “Versli Lietuva” vykdoma jaunimo verslumo skatinimo programa, kuria siekiama aktyvinti ir telkti moksleivius kūrybinei veiklai. Programoje gali dalyvauti visi Tauragės miesto ir rajono mokyklų 9-12 kl. mokiniai. Dalyviai savo idėjas gali registruoti iki 2020 m. gruodžio 15 d. 24.00 val. elektroniniu paštu moksleiviuverslumas@taurage.lt.
Lapkričio 3 d. Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas pradėjo eiti Aušra Kulikauskienė. Naujoji patarėja savivaldybės mero vardu rengs sveikinimus, padėkas, bendradarbiaus su verslo ir visuomeninėmis organizacijomis, teiks pasiūlymus, rengs teisės aktų projektus ir kita.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt