Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje

Siekiant spręsti vietų trūkumo problemą Tauragės rajono darželiuose, l.-d. „Kodėlčius“ ir l.-d. „Žvaigždutė“ patalpose bus įsteigtos dvi naujos grupės 2018 metais gimusiems vaikams. Planuojama, kad grupės pradės veikti nuo sausio mėnesio.
Iš Tauragės rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo programos lėšų verslo subjektams, kurie vasaros metu įdarbino jaunimą nuo 14 iki 23 metų, skirta 28 883 Eur. Šios programos tikslas – skatinti jaunimo užimtumą vasaros metu ir didinti jaunimo darbo patirtį. 2020 metais jaunimą įdarbino 31 verslo subjektas. Skirtingose įmonėse įsidarbino 53 jaunuoliai, kurie ne tik užsidirbo papildomų pajamų, bet ir įgijo darbo patirties, tobulino bendravimo įgūdžius, mokėsi savarankiškumo.
Š. m. lapkričio 13 d. Verslininkų g.  pradėti gatvės asfaltavimo darbai, dalyje gatvės įrengta lietaus nuotekų surinkimo sistema. Bendra projekto vertė - 182 tūkst. Eur. Šia gatve kiekvieną dieną į darbus keliauja apie 200 tauragiškių.
Tauragės rajono savivaldybės iniciatyva visi Tauragės rajono mokiniai gali naudotis nemokama „Vyturio“ leidyklos skaitmeninių knygų biblioteka, kurią sudaro apie 500 knygų. Bibliotekoje yra garsinių knygų, todėl mokinai gali ne tik skaityti, bet ir klausyti arba vienu metu ir skaityti, ir klausyti.
Bibliotekoje – visos ugdymo programoje numatytos knygos (privaloma literatūra) ir daugelis kitų. Nemokama prieiga prie skaitmeninių knygų bibliotekos https://vyturys.lt/books
Karantino laikotarpiu Tauragės rajono savivaldybės administracija paslaugas gyventojams teikia nuotoliniu būdu. Dėl koronaviruso grėsmės gyventojai raginami rinktis elektronines paslaugas, konsultacijas telefonu arba elektroniniu paštu. Elektroninių paslaugų sąrašas pagal sritis ir gyvenimo atvejus pateikiamas adresu www.epaslaugos.lt 
Tauragėje nugriauti nenaudojami, apleisti ir pavojų aplinkiniams keliantys statiniai – du sandėliai (Jūros g. 57, 59 ) ir katilinės pastatas (Jūros skg. 1). Pastatai nugriauti ne tik dėl minėtų priežasčių, bet ir dėl miesto nepuošiančios išvaizdos.
2020 m. gruodžio 21-22 d. vyks registracija į elektroninį aukcioną, kurio metu bus galima įsigyti Inžinerinių tinklų – gręžinio, kitų inžinerinių statinių – vandens apskaitos pastatus, esančius Papušynės k. Mažonų sen., Tauragės r. sav. Dėl daugiau informacijos galite kreiptis į Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyresn. specialistę Vilmą Bergelienę tel. (8 673) 34 729.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt