Vairuojant vis dar naudojamasi mobiliaisiais telefonais

Vairuojant vis dar naudojamasi mobiliaisiais telefonais

Didelė dalis vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai siekdami užtikrinti tinkamą eismo kontrolę lapkričio 16-22 dienomis vykdė policinę priemonę, kurios metu fiksavo neatsakingus vairuotojus.
Pareigūnai rengė reidus visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje. Iš viso priemonės metu buvo užfiksuoti 133 pažeidimai, t. y. 106 vairuotojams surašyti administracinio nusižengimo protokolai bei 27 pranešimai juridiniams asmenims dėl naudojimosi mobiliojo ryšio priemonės vairuojant transporto priemones. Statistiškai policijos pareigūnai per dieną fiksuodavo 19 pažeidimų susijusių su mobiliaisiais telefonais, tai tik dar kartą įrodo, kad vairuojant naudotis mobiliuoju telefonu tapo ,,įprasta“. Primename, kad naudojant mobiliuosius telefonus vairuojant gresia bauda nuo 60 iki 90 eurų. Pakartotinai pažeidus taisykles gresia netekti vairuotojo pažymėjimo nuo 1 iki 3 mėnesių.

Policijos pareigūnai ir toliau rengs panašias prevencines priemones, tad būkite atidūs, atsakingi kelyje ir saugokite save bei kitus.


Daugiau naujienų - www.tvk.lt