TVK
  TVK paštas   Senas paštas   TVK   Kontaktai 
 
Pirmadienis ( 2021 m. Kovo 1 d. )
Tauragės kultūros centras kviečia švęsti Lietuvos Valstybės atkūrimo šventę
2021-02-10 13:31 (televizija@tvk.lt)  
Valstybingumo simbolis – trispalvės puošia miesto gatves. Tauragės kultūros centras, jungdamasis prie gražios iniciatyvos, taip pat pasipuošė Lietuvos vėliavomis, juk netrukus – viena didžiausių mūsų šalies švenčių – Vasario 16 - oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena.
Dėl pandemijos koncertų ir viešų minėjimų teko atsisakyti, tačiau šventė tikrai įvyks ir internetu atkeliaus į kiekvienus namus, į kiekvieno širdį. Šių metų Lietuvos valstybės atkūrimo šventės tema – valstybingumo simboliai, kurie mums primins apie šalies istoriją jungiantį laiką. Vasario 16 - oji tradiciškai prasidės šventomis mišiomis už Tėvynę Lietuvą. 12 val. mišios bus tiesiogiai transliuojamos Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios YouTube paskyroje.
12 val. eiti Lietuvos Nepriklausomybės keliu taip pat pakvies viktorina, skirta šiai, iškiliai datai paminėti. Viktorina, kurią organizuoja centro savanorės, vyks Zoom platformoje. Dėl riboto dalyvių skaičiaus būtina išankstinė registracija, kuri iki vasario 15 dienos vyksta kultūros centro socialinio tinklo Facebook paskyroje. Linksma, nuotaikinga jaunimo viktorina kiekvienam dalyviui padės išsiaiškinti, ką žinome apie Lietuvos ir Tauragės istoriją. Kartu tai – puikus bei naudingas laisvalaikio praleidimo būdas.
16 val. Tauragės kultūros centras Jus pakvies į virtualų muzikinį pasakojimą – ekskursiją „Šviesą nešantys“. Visi kartu pakeliausime Tauragės istorinių paminklų keliu, sužinosime tai, ko galbūt nežinojome, išgirsime tai, ko galbūt negirdėjome. Juk taip dažnai miesto gatves, paminklus ir statinius priimame kaip savaime suprantamą dalyką, net nepagalvodami, kiek istorijos jie mena. Kelionės po Tauragę metu mus lydės ne tik pasakojimai, bet ir skambanti klarneto, smuiko, kauklių muzika. Tad Valstybės atkūrimo dieną kviečiame keliauti laiku!
Šventinę dieną vainikuos muzikos ir šviesų instaliacijos tiesioginė transliacija Tauragės kultūros centro Facebook paskyroje. Visagalis laikas jungia ir tolimą praeitį ir ateitį. Ta jungtis gali būti šviesa – ryški kaip mūsų trispalvė. Tauragės rajono savivaldybės pastatas ir Kultūros rūmai pasipuoš šventiškomis šviesų instaliacijomis. Trispalviai šviesų motyvai atsikartos ir ant paminklo Kęstučio apygardos partizanams Bažnyčios skvere, ant V. Kudirkos paminklo J.V. Kalvano parke bei ant V. Putvinskio paminklo prie Kultūros rūmų. Pagrindinė muzikos ir šviesų instaliacija vyks prie Kultūros rūmų. 30 min. truksianti programa žavės ne tik išskirtinėmis projekcijomis, bet ir muzikiniais pasirodymais. Šventinę nuotaiką, laikantis visų saugumo reikalavimų, kurs choras „Glorija”, dainų ir šokių ansamblio „Jūra” šokėjai, dainuos Gabrielė Nausėdaitė, Jogailė Tutlytė ir Marija Kuperskytė. Sveikins L R Seimo nariai Aušrinė Norkienė ir Romualdas Vaitkus bei Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas. Kviečiame kartu švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Tauragės kultūros centro informacija
[122]  [11]  [8]
 Kultūra
2021-02-18 15:28
Pokalbis su Tauragės rajono Garbės ambasadore Egle Gečiene
2020-12-29 09:17
Kviečiame aplankyti ir išbandyti virtualų turą „Skaudvilės piliakalnių žiedas“
2020-12-10 15:25
Virtualus turas nukels į „dingusį“ miestą
2020-12-10 10:07
Tauragės Liaudies teatras baigia jubiliejinį sezoną
2020-12-10 09:58
Kitoks leidinio "Slemas su ragais" pristatymo vakaras
2020-11-23 15:09
Slemas su ragais jau ir kūrybos žurnale
2020-10-21 13:55
Tyli spalis, mano gimimo mėnuo
2020-10-06 13:56
„Nepatogus kinas“ šiemet kvies į virtualią kino salę ir alternatyvias erdves
2020-10-06 09:05
Kviečia į filmo peržiūrą
2020-10-01 11:21
Spalio 1-oji - Tarptautinė muzikos diena
 Aktualijos   Diena  Miestas  Kultūra  Nusikaltimai ir nelaimės 
           Politika  Sportas  Sveikata  Švietimas 
           Verslas 
 Naujienos  
 TVK   Internetas  Televizija  Reklama  Akcijos 
 Foto galerija  
  TVK paštas 
  Senas paštas 
  TVK 
  Kontaktai 
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.