TVK
  TVK paštas   TVK savitarnos svetainė   Kontaktai 
 
Antradienis ( 2019 m. Kovo 26 d. )
Socialiniai darbuotojai ir psichologai reikalingi darbui mobiliose komandose
2018-06-22 14:04 (televizija@tvk.lt)  
Darbui Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos mobiliosiose komandose nuo 2018 m. liepos 1 d. visoje Lietuvoje reikalingi socialiniai darbuotojai ir psichologai (turintys darbo patirties su vaikais ir (ar) šeimomis, priklausomybes turinčiais asmenimis ir (ar) jų šeimomis).
Trumpai apie mobiliąsias komandas:
Mobilioji komanda – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistų (socialinio darbuotojo, psichologo ir specialisto (socialinio darbuotojo ar psichologo), turinčio žinių ir (ar) darbo patirties su priklausomybę turinčiais asmenimis ir (ar) jų šeimomis) grupė, per keturiolika kalendorinių dienų nuo vaiko paėmimo iš jo atstovų pagal įstatymą (nustačius 2 grėsmės vaikui lygį) atliekanti su šeima jos gyvenamojoje ar kitoje vietoje intensyvų darbą (teikianti intensyvią kompleksinę, individualią ar grupinę, konsultacinę ir kitokią pagalbą, atliekanti saugumo ir rizikos veiksnių šeimoje bei šeimos stiprybių ir poreikių pagalbai, šeimos narių elgesio pokyčių įvertinimus, rengianti rekomendacijas atvejo vadybininkui dėl tolesnio darbo su šeima organizavimo, siekiant padėti šeimos nariams koreguoti elgesį ir sudaryti saugią gyvenamąją aplinką vaikui.
Mobiliosios komandos specialistų funkcijos:
Atlieka rizikos ir saugumo veiksnių šeimoje įvertinimą, šeimos situacijos vertinimą, teikia intensyvią pagalbą šeimai pagal savo sritį, valdo konfliktines situacijas ir taiko motyvuojantį interviu, siekiant padidinti asmens vidinę motyvaciją keisti savo elgesį, veda psichoedukacinius pokalbius vaikų atstovams pagal įstatymą vaikų auklėjimo, drausminimo, esminių poreikių klausimais, organizuoja ir dalyvauja mobiliosios komandos specialistų pasitarimuose, susitikimuose su atvejo vadybininku, dalyvauja atvejo vadybininko organizuojamuose atvejo nagrinėjimo posėdžiuose, keičiasi aktualia informacija su atvejo vadybininku, įvertina šeimos situacijos pokyčius, šeimos narių elgesio pasikeitimus, parengia rekomendacijas atvejo vadybininkui dėl tolesnio darbo su šeima organizavimo.
Mobiliosios komandos specialistai – darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis.
Mobiliosios komandos darbo laikas – specialistai dirbs darbo dienomis, darbo valandas nustatys Tarnybos teritorinio skyriaus vedėjas. Atsižvelgiant į tai, kad mobiliosios komandos pagalba turėtų būti teikiama šeimos gyvenamojoje vietoje ir į pagalbos tikslą, darbo valandos, tikėtina, bus nuo 11 iki 19 val. arba nuo 12 iki 20 val. ar pan.
Mobiliosios komandos narių darbo vieta – Vilniaus m. Kauno m. ir Vilniaus, Kauno, Utenos, Tauragės, Telšių, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės apskričių centruose. Apskrityse dirbantieji teiks pagalbą pastarosios teritorijoje esančiose savivaldybėse, Vilniaus ir Kauno miestuose dirbantieji pagalbą teiks šeimoms, gyvenančioms minėtuose miestuose.
Atlyginimas – 1113 Eur iki mokesčių išskaitymo (apie 850 Eur „į rankas“).
Mobiliosios komandos nariams bus organizuojami 3 dienų mokymai (birželio mėn.), tačiau kiekvienas jų turės atitikti keliamus kvalifikacinius reikalavimus.
Darbo pradžia: 2018 m. liepos 1 d.
Skelbimą (ir reikalavimus kandidatams) galima rasti paspaudus šią nuorodą http://www.vaikoteises.lt/veikla/karjera/
Lauksime gyvenimo aprašymo su nurodytu miestu ir / ar apskritimi, kurioje pageidaujama dirbti.

[198]  [84]  [92]
 Miestas
2019-03-26 10:12
Tauragėje projektuojamos šiuolaikiškos požeminės konteinerių aikštelės
2019-03-25 11:06
Tauragėje lankėsi europarlamentaras Petras Auštrevičius
2019-03-25 10:36
Alfa.lt 2018-ųjų Metų meru išrinktas Sigitas Mičiulis
2019-03-22 11:54
Naujovė - galimybė užsisakyti asmens dokumento galiojimo priminimą!
2019-03-21 11:19
Žemės dieną paskyrė paukščiams
2019-03-21 11:55
Per savaitę Tauragės rajono savivaldybėje
2019-03-20 13:10
VMI skelbia pajamų deklaravimo startą
2019-03-19 15:06
Jaunimas diskutavo apie veiklius žmones
2019-03-19 15:00
Skubantis mokyklinis autobusiukas
2019-03-19 14:16
Rotušėje pagerbti Tauragės bandonininkai – nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojai
 Aktualijos   Diena  Miestas  Kultūra  Nusikaltimai ir nelaimės 
           Politika  Sportas  Sveikata  Švietimas 
           Verslas 
 Naujienos  
 TVK   Muzika  Internetas  Televizija  Reklama 
           Akcijos 
 Foto galerija  
  TVK paštas 
  TVK savitarnos svetainė 
  Kontaktai 
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.