TVK

  Knygos „Aš – meilės avataras“ pristatymas

  Liepos 17 d. 17:00 val. Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje Aistės Armonavičienės knygos „Aš – meilės avataras“ pristatymas.

  Apie autorę
  Aistė Armonavičienė – trijų poezijos knygų autorė: „Širdies palėpės eilės“ (2014), „Kai alsuoja siela žvaigždėm“ (2019) ir „Aš – meilės avataras“ (2024).
  Tauragiškė jau 13 metų gyvena Jungtinėje Karalystėje, kurioje įkūrė lituanistinę studiją „Aisčiai“. Jos tikslas – lietuvybės puoselėjimas, kalbos ir tradicijų perdavimas lietuvių bendruomenių vaikams.
  „Mano šaknys veda į gimtąjį miestą – Tauragę. Čia, dar mokykloje, ir pradėjau rašyti eiles.“
  Gyvenimas taip pat paliko pėdsakus Šiauliuose, kur studijavo specialiąją pedagogiką ir logopediją bei dešimtmetį vadovavo negalią turinčių vaikų ir paauglių užimtumo centrui prie Šiaulių Vyskupijos Ekonomo Tarnybos. Šiuo metu aktyviai kuria ir užsiima naujų knygų leidyba.

  Apie knygą
  „Aš – meilės avataras“ – tai gilios gyvenimo prasmės poezijos kūrinys, vedantis mus per gyvenimo scenas, atskleidžiantis giliausius dvasingumo klodus, įtraukiantis mus į paslaptingą pasaulį, kuriame meilė yra pagrindinė gyvenimo jėga ir kūrėjo įkvėpimo šaltinis“, – apie knygą sako socialinių mokslų daktarė, psichologė ir alternatyviųjų holistinių praktikų terapeutė Laima Kyburienė.

  Renginio metu bus fotografuojama, nuotraukos bus naudojamos viešinimo tikslais.

  Tauragės rajono savivaldybės
  Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos informacija

  105

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex