TVK

  Vasara su Pagėgių savivaldybės Vydūno biblioteka

  Kai šilti vasaros orai ir ilgos, šviesios dienos išvilioja gyventojus į gamtą, viena iš miesto kultūros traukos centrų – biblioteka – aptuštėja. Tačiau, kad yra ką veikti bibliotekoje ir vasarą, rodo nepailstanti idėjomis stebinti Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka. Visiems augalų mėgėjams įkurta Žalioji bibliotekėlė.

  Dar viena iš bibliotekos naujų veiklos sričių – pagal programą „Pasimatuok profesiją vasarą“ jaunuolių įdarbinimas.

  Siekiantiems mokslo aukštumų egzodo literatūros, kraštotyros srityse, Pagėgių savivaldybės Vydūno biblioteka taip pat gali ką pasiūlyti. Bibliotekoje vietą rado didelės vertės asmeninė Šležų biblioteka. Be beveik 3000 leidinių – knygų, kronikų, atsiminimų ir laikraščių, Pagėgių Vydūno biblioteka gavo dovanų ir nemenką vinilinių plokštelių kolekciją.

  Neketinantiems vasarą skirti mokslams ar darbams, o gal tiesiog norintiems save išbandyti, Pagėgių Vydūno biblioteka siūlo apsilankyti Pabėgimų kambaryje, skirtame poetui Algimantui Mackui.

  Pagėgiškiai ir miesto svečiai bibliotekoje taip pat gali aplankyti fotografijos ir dailės parodas, pasinaudoti nemokama interneto prieiga, kompiuteriu, gauti daug kitų paslaugų ir kada nors tiesiog keliaudami pro biblioteką ir užsukę, neplanuotai patekti į nuotaikingą, informatyvų renginį.


  Reportažą iš Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-07-12.

  170

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex