TVK

  Pilies aikštėje stovėjusi scena užkliuvo vandalams

  Pirmadienį, rugsėjo 4-osios rytą, Mokslo ir žinių dienos proga Tauragės Pilies aikštėje stovėjusios scenos demontuoti atvykęs UAB „Muzikos servisas“ bendraturtis Rimas Martinkus buvo pasitiktas nemaloniu vaizdu - pastatytos lauko scenos galinė užuolaida buvo įplėšta. TVK R. Martinkus telefonu patvirtino turto sugadinimo faktą. Panašu, kad užuolaida (skraistė - red. past.) buvo perdrėksta aštriu daiktu specialiai. „Tiek laiko stovėdavo ir niekam anksčiau neužkliūdavo.“ - kalbėjo R. Martinkus. Paklaustas, ar įmanoma užuolaidą sutaisyti, vienas iš UAB „Muzikos servisas“ savininkų atsakė, kad ieškos, kas galėtų ją skubiai bent kažkiek pataisyti, nes greitu metu scena sumontuota turės stovėti Skaudvilės miesto šventėje.

  R. Martinkus ateityje ketina užsakyti naują užuolaidą lauko scenai, tik šiuo metu, kol intensyviai vyksta įvairūs renginiai, kuriems reikalinga lauko scena, padaryti to negalėjo, kadangi skraistė taip greitai nebūtų pristatyta bendrovei.

  „Muzikos servisas“ kol kas nesikreipė į policiją, tačiau viliasi, kad galbūt bus įmanoma nustatyti vandalus peržiūrėjus mieste įrengtas vaizdo stebėjimo kameras.

  203

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex