TVK

  Šilalėje pastatyti išskirtiniai lauko treniruokliai

  Į Šilalės miesto stadioną pristatyti suomiški lauko treniruokliai „Omnigym“. Šie treniruokliai, kaip skelbia Šilalės rajono savivaldybė, yra bandomoji lauko treniruoklių programa „Padidinkime fizinį aktyvumą“. Ar tikrai reikia didinti šilališkių fizinį aktyvumą, kodėl pasirinkti „Omnigym“ treniruokliai ir kodėl programa tik bandomoji, kalbėjomės su Šilalės rajono savivaldybės mero patarėja Inesa Kozloviene.

  Besišnekučiuojant su mero patarėja apie visas amžiaus grupes, kurios galės naudotis lauko treniruokliais, vos pradėjus treniruoklius montuoti, aplink miesto naujieną sukinėtis pradėjo mokiniai ir netrukus pasidomėti treniruokliais atėjo ir priešais stadioną gyvenantis ponas Stasys, kuris ne tik neabejingas aktyviam gyvenimo būdui, tačiau ir išmaniosioms technologijoms. Jų gali prireikti, mat treniruokliai turi QR kodą, kurį nuskaičius išmaniuoju įrengininiu, galima sužinoti, kaip naudotis sportavimo priemone bei atsakyti į „Omnigym“ bendrovės pateikto klausimyno klausimus.

  Apie „Omnigym“ treniruoklius daugiau papasakojo „Omnigym“ atstovas Lietuvoje Ernestas.

  Savivaldybės ir „Omnigym“ atstovai viliasi šilališkių sąmoningumu ir tiki, kad lauko treniruokliai nebus gadinami, tačiau, jei vis tik kuris nors treniruoklis sugestų, jį sutaisys pats tiekėjas. Tiesa, Šilalės savivaldybė – jau dešimta savivaldybė dalyvaujanti programoje, ir kol kas nė vienam mieste incidentų nebuvo, užtikrina Ernestas.

  Jei bandomoji treniruoklių programa pavyks, Šilalės rajono savivaldybė tikisi įsigyti nuolatinius lauko treniruoklius. O bandomoji 6 savaičių versija miestui nieko nekainuoja.


  Apie sveikuoliškos Šilalės idėją ir siekiamo tikslo priemones žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-03-26.

  224

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex