TVK

  Vairuotojams sankryža Gedimino gatvėje, prie „Iki“ prekybos centro, nesėkminga

  Tauragiškės Sandros nuotrauka  

  Vakar, balandžio 17-ąją, apie 16 valandą, gautas pranešimas apie eismo įvykį Gedimino gatvėje prie prekybos centro „IKI“.
  Kaip TVK informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė, automobilį ,,Audi A6' vairavusi blaivi moteris, gim. 1990 m., sukdama iš šalutinio kelio į pagrindinį, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ,Mercedes-Benz', kurį vairavo moteris, gim. 1968 m., ir su juo susidūrė. „Mercedes-Benz“ automobiliu vyko ir keleivė, gim. 1968 m. Mersedeso vairuotoja ir keleivė skundėsi bloga savijauta, tad apžiūrai buvo pristatytos į gydymo įstaigą. Po apžiūros abi moterys išleistos gydytis ambulatoriškai.

  Kad sankryža Gedimino gatvėje prie parduotuvės „Iki“ vairuotojams yra nesėkminga rodo ir tai, kad toje pačioje vietoje, praėjus vos porai valandų po pirmosios avarijos, įvyko dar vienas automobilių susidūrimas.

  Automobilio „VW Golf“ vairuotoja, gim. 1996 m., kliudė automobilį „Ford Galaxy“, kurį vairavo 1969 m. gimęs vyras. Vairuotojai buvo blaivūs, užpildė eismo įvykio deklaraciją ir išsiskirstė. Žmonės nenukentėjo, kelio ženklai neapgadinti.

  104

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex