TVK

  Tauragės miesto šventė šiemet truks dešimt dienų

  Kasmet tauragiškių laukiamas kelias dienas trunkantis renginys yra Tauragės miesto šventė „Tauro dienos“. Kadangi Tauragė šiais metais yra gavusi Lietuvos kultūros sostinės titulą, „Tauro dienų“ programa siekiama apimti kuo platesnį kultūrinių pramogų spektrą. Birželio 1-ą dieną prasidėsiančią miesto šventę birželio 10-ą užbaigs latvių grupės „BrainStorm“ koncertas.

  Šiuolaikinio meno mėgėjai galės išvysti Aglajos Ray performansus bei skulptoriaus Edmundo Frėjaus darbus, o Jolitos Vaitkutės instaliacija „(Ne)amžinos vertybės“ turbūt nusišypsoti, susimąstyti ar bent iš nuostabos kilstelėti antakius privers ne vieną. O folkloro gerbėjus džiugins didžiausias Lietuvoje ansamblių vakaras „Gyvybės medis“.

  Į renginių programą įsilies ir savo plieninius žirgus į miesto šventę pasukę Tauragės baikerių klubo „Twins MC Forever“ nariai.
  Baikerių klubas pristatys ir motociklų iš visos Europos parodą.

  Apie šventės programą išsamiau papasakojo Tauragės rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Šarūnė Stasytienė. Pats nejaukiausias užduodamas klausimas, prisipažįsta vedėja, yra apie lėšas. Tad kiek miestui kainuos šventinės birželio dienos?
  Šiomis dienomis savivaldybėje dar vyksta įvairūs pirkimai, tad suma nuolat keičiasi, tačiau jau aišku, kad savivaldybei daugiausiai kainuos Lietuvos ansamblių vakaras „Gyvybės medis“.


  TVK interviu su Š. Stasytiene apie artėjančias „Tauro dienas“ žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-05-12.

  444

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex