TVK

  A. Vymerio biblioteka kuriasi naujose patalpose

  Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Augusto Vymerio filialas iš „Aušros“ progimnazijos patalpų Aerodromo gatvėje persikelia į kitas, Gedimino gatvėje esančias patalpas. Čia anksčiau veiklą vykdė vaistinė, ir jau kurį laiką patalpos buvo tuščios. Nors bibliotekos Vymerio filialo oficialus atidarymas įvyks rugsėjo gale, tačiau užsukę smalsaujantys gyventojai, jei tik nori, jau dabar gali pasiimti knygų.

  B. Baltrušaitytės bibliotekos A. Vymerio miesto filialas iš „Aušros“ progimnazijos turėjo išsikelti, nes progimnazija planuoja plėsti priešmokyklinio amžiaus vaikų klases. B. Baltrušaitytės Vymerio filialo nuomą apmokės Tauragės rajono savivaldybė.
  Vieta vadinamajame „karininkų“ name bibliotekai yra ideali, mano „Vymerio“ filialo vedėja. Šalia – didieji prekybos centrai, Gedimino gatvė – svarbi susisiekimo arterija, o ir Žalgirių mikrorajone gyvena nemažai Tauragės miesto gyventojų.

  Be įprastinių bibliotekos teikiamų paslaugų – knygų išdavimo į namus, galimybės skaityti spaudą ir naudotis kompiuteriais bei internetu, filiale bus galima įsigyti ir viešojo transporto bilietą.

  Vymerio biblioteka dirbs nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 9-os ryto iki 19-os valandos. Penktadieniais - nuo 10-os ryto iki 18-os, o šeštadieniais kiek trumpiau – nuo 10-os iki 14-os valandos.


  Laidą apie naujas A. Vymerio bibliotekos patalpas ir galimus ateities planus žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-09-08.

  236

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex