TVK

  Ieškoma, kas norėtų nuomotis Tauragės pašto pastatą

  Sausio 2-ą dieną nekilnojamojo turto skelbimų internetiniame puslapyje „Aruodas“ buvo įkeltas skelbimas apie išnuomojamą Tauragės pašto pastatą, esantį Dariaus ir Girėno g. 16. Patalpas siekia išnuomoti akcinė bendrovė Lietuvos paštas. Skelbime rašoma, kad nuomojamas 2 aukštų, 975,09 kvadratinių metrų ploto, administracinės paskirties pastatas. „Yra rūsys, palėpė ir automobilių stovėjimo aikštelė vidiniame kieme“. Į nuomos kainą įskaičiuotas ir 0,205 ha žemės sklypas, garažai, sandėlis. Skelbime minima, kad patalpos tinkamos administracinei, prekybos veiklai vykdyti. Nors patalpos įrengtos, Lietuvos pašto atstovai skelbime nurodo, kad daliai patalpų vis tik reikalingas remontas. Už nuomą prašoma 8288 eurų per mėnesį. Tiesa, nekilnojamojo turto skelbime nurodoma, kad „kolkas pastate yra veikiantis pašto skyrius.“ Tačiau, jei nuomininkai norėtų, nuo gegužės mėnesio pašto pastatas galėtų būti atlaisvintas.

  Tad kodėl ir į kur keliasi Lietuvos pašto Tauragės skyrius? Atsakydamas į TVK reporterės klausimą Lietuvos pašto komunikacijos atstovas Lukas Zadarackas pateikė Lietuvos pašto poziciją neatskleisdamas detalių:

  „Šiuo metu Lietuvos paštas svarsto apie Tauragės pašto skyriaus perkėlimą į kitas patalpas, tačiau joks galutinis sprendimas šiuo klausimu dar nėra priimtas. Atkreipiame dėmesį, kad centrinio pašto perkėlimas į naujas patalpas neturės įtakos pašto paslaugų teikimo kokybei – jos tauragiškiams, kaip jau įprasta, bus ir toliau teikiamos patogiai, kokybiškai ir atsižvelgiant į klientų poreikius.

  Taip pat norime patikinti, kad apie visas planuojamas permainas, susijusias su pašto paslaugų teikimo pokyčiais Tauragėje, tikrai iš anksto informuosime miesto gyventojus ir visus savo klientus.

  Siekį perkelti Tauragės pašto skyrių į kitas, ne tokias dideles patalpas, pirmiausiai lemia besikeičiantys klientų įpročiai, visoje Europoje, o taip pat ir Lietuvoje, besitraukiantis tradicinių pašto paslaugų poreikis.“

  Derybos dėl Tauragės pašto iškeldinimo į patalpas, esančias Stoties gatvėje, vyko jau praeitais metais, tačiau derybos dėl neįvardintų priežasčių nutrūko.

  748

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex