TVK

Pirmas medalis Tauragės plaukimo sporto istorijoje

P. Martinkutė su mama Sandra

2024-03-02 d. Kauno „Žalgirio“ arenos plaukimo baseine vyko plaukimo varžybos „Žvaigždžių diena 2024“, kuriose pirmą kartą dalyvavo ir Tauragės baseino vaikų komanda.

Komandoje buvo 12 sportininkų, kurie varžėsi 36 plaukimo rungtyse. Pačių mažiausiųjų plaukimuose dalyvavo 4 vaikai - pati mažiausia šioje komandoje buvo Patricija Martinkutė. Plaukikė, plaukdama kojomis su lenta 50 m., laimėjo bronzos medalį. Toje pačioje rungtyje Patricijos sesutė Lukrecija buvo penkta. Motiejus Dičmonas užėmė 16-ą vietą, o Perkūnas Tamulynas, plaukdamas 50 m. laisvu stiliumi, buvo 45-as iš 50-ies varžovų.

Vyresniųjų grupėje varžėsi Aleksandra Martinkutė, nuplaukusi geriausiai 50 m. nuotolį laisvu stiliumi ir užėmusi 29-ą vietą iš 77-ų plaukikų. Augustas Preikšaitis šioje rungtyje buvo 66-as tarp 91-o varžybų dalyvio. Emilijus Petrovas geriausiai nuplaukė 50 m. nugara.

Vyriausiųjų grupėje varžėsi 5 Tauragės sportininkai. Otilija Martinkutė geriausiai nuplaukė 50 metrų krūtine ir užėmė 12-ą vietą, Ana Kylytė 100 m. laisvu stiliumi - 10-ą vietą, Jokūbas Ambroza 50 m. nugara - 17-ą vietą, Benas Galickas toje pačioje rungtyje - 15-ą vietą, Ignas Jurkevičius, plaukdamas 100 m. laisvu stiliumi, atsidūrė 71-oje vietoje iš 82-ų rungties dalyvių.

Iš viso varžybose dalyvavo 700 sportininkų iš visos Lietuvos.