TVK

Tauragės sporto centro jaunieji šachmatininkai – nugalėtojai Žemaitijoje

Tauragės sporto centro ir „Šaltinio“ progimnazijos stipriausi jaunieji šachmatininkai savaitgalį lankėsi Žemaitijos sostinėje Telšiuose, kur rungėsi Žemaitijos krašto moksleivių asmeninėse-komandinėse pirmenybėse. Kovos vyko labai atkaklios ir permainingos, nes žaidė nemažai Lietuvoje garsių ir stiprių šachmatininkų, Lietuvos prizininkų iš Šiaulių, Gargždų, Telšių, Šilalės, Mažeikių, Raseinių, Kelmės ir Tauragės.

Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos atstovai (Augustė Majūtė iš 4a, Markas Norvaišas iš 3b bei Aras Dabulskis iš 3a) iškovojo absoliučią pirmąją vietą pradinių klasių turnyre, vienu tašku aplenkę Gargždų atstovus ir dviem su puse taško šiauliškius. Jaunųjų šachmatininkų sąskaitoje - 19 taškų iš 27 galimų.

Puikiai žaidė ir pirmokų-antrokų rinktinė, Martynno Mažvydo progimnazijos mokiniai Kamilė Šerpytytė, Kasparas Kisnierius ir Kostas Mičiulis. Jie bendraamžių grupėje užėmė garbingą antrąją vietą, į priekį praleisdami tik Šiaulių atstovus.

Vyriausiųjų grupėje tauragiškių komanda (Armandas Alimovas ir Vainius Laniauskas iš „Versmės“ gimnazijos bei Auksė Juknaitė iš „Aušros“ progimnazijos) taip pat neliko be apdovanojimų – surinkę 12 taškų iš 21 galimo užėmė antrąją vietą, nusileidę Gargždų komandai.

Asmeninėje įskaitoje savo amžiaus grupėse Žemaitijos krašto šachmatų čempionėmis tapo Auksė Juknaitė ir Kamilė Šerpytytė, antrąsias vietas užėmė Augustė Majūtė, Kasparas Kisnierius, Armandas Alimovas ir Markas Norvaišas, trečiąją – Aras Dabulskis.