TVK

Alytuje vykusiose Lietuvos policijos kroso pirmenybėse pergales skynė Tauragės pareigūnai

Kiekvienais metais į Alytaus Vidzgirio parką renkasi stipriausi policijos atstovai dalyvauti Lietuvos policijos kroso pirmenybėse. Šiais metais šiame renginyje dalyvavo 45 bėgikai – 16 moterų ir 29 vyrai. Varžybos vyko asmeninėje bei komandinėje įskaitose. Individualūs nugalėtojai buvo nustatomi moterų, vyrų ir senjorų: moterų ir vyrų (dalyviai, kuriems daugiau kaip 40 m.) grupėse. Komandinėje įskaitoje rezultatai buvo skaičiuojami sumuojant 4 geriausių komandos dalyvių: 3 absoliučiai geriausių vyrų ir 1 moters užimtas vietas (veteranai neišskiriami).

Moterų grupėje trečiąją vietą užėmė Gabrielė Žymančiutė-Kairė (Tauragės apskrities VPK). Jos laikas - 10,50 min. Vyrams reikėjo įveikti du ratus po 2,5 km. Antrąją vietą šioje grupėje užėmė Vaidas Kuizinas (Tauragės apskrities VPK) – 17,53 min. Veteranų grupėje 2 vietą iškovojo Kęstutis Lukošius (Tauragės apskrities VPK).

Susumavus rezultatus komandinėje įskaitoje nugalėtoja tapo Tauragės apskrities VPK komanda. Antrąją vietą užėmė Kauno apskrities VPK, trečiąją – Vilniaus apskr. VPK sportininkai.