TVK

  Tauruose perkirpta „Skate parko“ atidarymo juostelė

  D. Kaminskas ir P. Jurkauskis  

  Taurų kaime, šalia Taurų nuotykių parko, jau kurį laiką laisvalaikį leidžia riedlenčių, riedučių ir paspirtukų sporto mėgėjai – neseniai pastatyta didžiulė rampa su įvairaus aukščio nuolydžiais, kur „skeiteriams“ bus galima tobulinti savo įgūdžius ir mokytis įvairių triukų. O praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 12 dieną, Taurų „Skate parkas“ oficialiai pristatytas visuomenei. Kas inicijavo parko atsiradimą ir ar tikrai tokia rampa reikalinga riedutininkams ir riedlentininkams, kalbėjomės su atidarymo šventės dalyviais.

  Prie „Skate parko“ įkūrimo prisidėjo ir paramos-labdaros organizacija „Inner Wheel“. Apie tai, kodėl „Inner Wheel“ klubas matė „Skate“ parko pastatymo naudingumą, trumpai papasakojo klubo prezidentė Agnė Jurkauskė.

  „Skate parko“ statybų planavimo darbai bei pačios statybos prasidėjo Kęstučiui Paulikui būnant Tauragės „Rotary“ klubo prezidentu. Kęstutis Paulikas atskleidė, kad visas „Skate parko“ projektas ir statybos darbai kainavo maždaug 180 000 Eurų. 10 procentų reikalingos sumos, t. y. 18 000 eurų, skyrė Tauragės „rotariečiai“, o visą kitą finansavimo dalį – Sporto rėmimo fondas.

  TVK kalbintas Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas pabrėžia bendradarbiavimo svarbą ir akivaizdžią naudą tarp privataus ir valstybinio sektorių. Meras sako, kad Tauragėje ir jos apylinkėse visi tikrai ras, ką veikti ir kuo pasigrožėti. „Skate parkas“ – dar viena traukos zona tiek tauragiškiams, tiek atvykstantiems į Tauragės kraštą svečiams.

  Kaip interviu metu „Rotary“ klubo prezidentas Paulius Jurkauskis minėjo, į „Skate parką“ atvykti gali ir vaikai, neturintys riedlenčių ar riedučių. Jiems „Skate“ parke bus suteiktos ne tik šios aktyvaus laisvalaikio leidimo priemonės, bet ir apsaugos, kad Taurų „Skate parke visiems būtų ir linksma, ir saugu.


  Reportažą iš Taurų „Skate“ parko žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-08-14.

  666

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex