TVK

  Saugoti valstybinius miškus ir šiemet padeda policijos pareigūnai

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninio padalinio darbuotojais vykdė bendras prevencines priemones Urėdijos prižiūrimuose valstybiniuose miškuose.

  Pareigūnai patruliavo Tauragės ir Sakalinės girininkijose, siekdami užkardyti administracinius nusižengimus, susijusius su neteisėtu važiavimu per žolinę dangą, miško paklotę motorinėmis transporto priemonėmis – krosiniais motociklais, keturračiais.

  Priemonių metu, kurios buvo vykdomos 2023 m. gegužės 3 d. ir gegužės 24 d., pažeidimų nenustatyta.

  Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įspėja visus motorinių transporto priemonių vairuotojus nevažinėti žoline augalija ar miško paklote - už šiuos pažeidimus gresia administracinė atsakomybė.

  Primename, kad neteisėtas važiavimas per žolinę dangą, miško paklotę motorinėmis transporto priemonėmis užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 140 eurų.

  Nustačius neteisėtą važiavimą per žolinę dangą, miško paklotę motorinėmis transporto priemonėmis, kai dėl to žolinė danga ar miško paklotė buvo sužalota ar sunaikinta, skaičiuojama aplinkai padaryta žala ir skiriama bauda nuo 140 iki 300 eurų.

  Pastebėjus miške pažeidėją, reikia stengtis užfiksuoti (nufotografuoti, nufilmuoti) ir įsidėmėti kuo daugiau detalių - pažeidėjo aprangą, transporto priemonės valstybinius numerius bei kitas detales ir nedelsiant apie tai pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.  Lina Banienė
  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato
  Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė

  201

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex