TVK

  A. Ozolinia darbų paroda  

  Vilkyškių „Istorijos inkubatoriuje“ - iš Tauragės kilusios Kauno teisėjos darbų paroda

  Istorijos inkubatorius Vilkyškiuose  

  Daugelis žino Pagėgių krašte, Bitėnuose, esantį Martyno Jankaus muziejų, tačiau dažnas suklūsta išgirdęs pavadinimą „Istorijos inkubatorius“. „Istorijos inkubatorius“ yra įkurtas Vilkyškiuose, jame dera Rytų Prūsijos istorija ir šiuolaikinis menas, įvairios edukacijos ir pramogos tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Apie Vilkyškių miestelio pasididžiavimą plačiau TVK papasakojo Inkubatoriaus vadovė Ilona Meirė.

  Kartais „Istorijos inkubatorius“ tampa ir meno inkubatoriumi. Taip „Istorijos inkubatoriuje“ vietą rado iš Tauragės kilusios menininkės Aurelijos Ozolinios darbų paroda. Aurelija už polinkį į meną dėkinga savo pirmajai mokytojai Aldonai Bičkauskienei. Panašu, kad mokytoja A. Bičkauskienė ne vien Aureliją paskatino į gyvenimą žvelgti per kūrybos prizmę – Aurelijos Ozolinios buvęs klasės draugas yra žinomas fotomenininkas Eugenijus Kavaliauskas.

  A. Ozolinios 45-ų darbų parodos pavadinimas - „Gyvenimas yra trapus“. „Jeigu leisime smėliui greitai byrėti pro pirštus, delnas greit taps tuščias“, - mano Aurelija Ozolinia.


  Reportažą iš Vilkyškių „Istorijos inkubatoriaus“ žiūrėkite nuo 2023-06-08.

  326

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex