TVK

  Makrofotografijos mago E. Kavaliausko paroda lankytojų laukia pievoje

  Uodas  

  Pasaulis apie makrofotografijos entuziastą iš Tauragės – Eugenijų Kavaliauską sužinojo, kai socialinius tinklus apskriejo jo daryta skruzdės nuotrauka, kurią pradėta vadinti „Monstru“. Prieš beveik metus TVK kalbintas fotografas užsiminė, kad vabalų fotografijų parodą darytų, jeigu tam atsirastų tinkama vieta ir būtų galimybė įgyvendinti jo sumanymus.
  Liepos pabaigoje visi gamtos mylėtojai ir makrofotografijos gerbėjai pagaliau buvo pakviesti į Eugenijaus Kavaliausko lauko parodą „Nuostabus vabalų pasaulis“ Tauragės rajone, Lukšiškių kaime.

  Parodos atidarymo dieną susirinkęs būrys fotografijos meno mėgėjų pasufleravo, kad paroda bus sėkminga. Ypač daug lankytojų bet kokiu oru apsilanko savaitgaliais. Pats Eugenijus taip pat mėgsta atvažiuoti į Gedimino Tamulyno šeimai priklausančias pievas, kuriose ir surengta paroda.

  „Nuostabaus vabalų pasaulio“ autorius sako, kad, ruošiantis parodai, sunkiausia dalis yra fotografijų atrinkimas. Eugenijaus akys mato kitaip negu ne fotografo. Tauragiškį domina techninė fotografijos pusė, leidžianti nors truputį praverti vabzdžių pasaulio duris.

  E. Kavaliausko TVK taip pat pasiteiravo, kodėl pripažintas paukščių fotografas, pasuko į vabzdžių makrofotografiją, kaip ruošia nuotrauką, kuria pats būtų patenkintas, ar bus daugiau tauragiškio fotografo parodų? Taip pat sužinojome, kas yra makrofotografija užsiimančio žmogaus didžiausias priešas.


  Pokalbį iš menu papuoštos pievos su fotografu Eugenijumi Kavaliausku bei parodos „Nuostabus vabalų pasaulis“ kuratoriumi Gediminu Tamulynu žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-08-11.

  349

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex