TVK

  Benas Čerauskas  

  Tauragės VSB specialistas tyrė technologijų poveikį vaikams

  Visi žinome, kad sveikata – brangiausias turtas ir ja, ypač vaikų, turi būti rūpinamasi nuolat. Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistas Benas Čerauskas savo baigiamajame bakalauro darbe tyrė informacinių technologijų poveikį Tauragės rajono mokinių sveikatai ir miegui. Kai kurie rezultatai nustebino ir patį sveikatos specialistą. Benas Čerauskas baigdamas savo Visuomenės sveikatos studijas, bakalauro darbo temą pasirinko susijusią su vaikų sveikata, nes, pasak pašnekovo, tokio pobūdžio tyrimų, kurių jis ėmėsi, Lietuvoje dar yra atlikta nedaug.

  Savo darbu buvęs bakalaurantas priėjo išvadą, kad kuo labiau yra naudojamasi informacinėmis technologijomis, tuo labiau suprastėja mokinių miegas. Visuomenės sveikatos biuro specialistas sako, kad net pritaikius rekomendacijas, išvengti ekranų daromos žalos sveikatai yra iššūkis. Jaunasis visuomenės sveikatos specialistas ragina prisiminti, kad yra įvairios žmogaus organų sistemos, kurias paveikia informacinės technologijos. Dažniausiai tai būna kaulų, raumenų sistemos ir nervinė sistema.


  Ką pataria B. Čerauskas, idant visų šeimos narių miegas būtų kuo kokybiškesnis, žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-08-21.

  454

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex