TVK

  Ajanos Lolat-Pažarauskienės „Svajonių žygio“ maršrutas nusidriekė ir per Pagėgius

  Balandžio 11 dieną Pagėgiuose sutikta cerebrinio paralyžiaus diagnozę turinti Guinesso rekordininkė Ajana Lolat-Pažarauskienė. Šįkart Ajanos tikslas - 320 km per Lietuvą. Žygiu jauna moteris siekia skleisti žinią apie tai, kad ryžtas stipriau už negalią, siekia atkreipti dėmesį į problemas, susijusias su negalią turinčiais žmonėmis, ir rinkdama paramą, skirtą ruošti šunis asistentus. Vieno šuns parengimas asistento misijai trunka apie trejus metus ir kainuoja daugiau nei 20 tūkstančių eurų. Šuns parengimas nėra kompensuojamas valstybės, tad Ajana dėkoja visiems, prie šuns asistavimo programos įgyvendinimo prisidedantiems žmonėms.

  Ajana žygį pradėjo Usėnuose (Šilutės raj.), nuo savo tėvų namų, o baigti jį ketina Druskininkuose, kuriuose praleido didelę dalį savo vaikystės reabilitacijos centruose.

  A. Lolat-Pažarauskienę kelionėje lydi vyras Justas, įvairiose žygio atkarpose prisijungiantys savanoriai - šauliai, skautai, bei ištikimoji asistentė - vokiečių aviganė Mulan.

  Prisidėti prie šuns asistento rengimo programos galima paskambinus trumpaisiais numeriais 1415 (10 eurų) ir 1416 (5 eurai) arba iš mulanfondas.lt įsigyjus spalvingus „Svajonių žygio“ marškinėlius, kuriuos sukūrė menininkas Martynas Ivinskas.
  Ajanos žgyio įspūdžius galite perskaityti ir jos kelionę sekti žygeivės feisbuko profilyje.
  Parengta pagal Pagėgių savivaldybės informaciją

  172

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex