TVK

  Policijos pareigūnai tęsia neblaivių vairuotojų medžioklę

  Kovo 27 – 29 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų kontrolę.

  Pareigūnai įvairiose vietose stabdė transporto priemones ir alkoholio kiekio matuokliu tikrino vairuotojų blaivumą.

  Priemonės metu policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė 438 transporto priemones ir išaiškino 8 neblaivius vairuotojus, iš kurių 5 nuo alkoholio apsvaigę dviratininkai. Pagėgių savivaldybėje vienai dviratininkei, gim. 1981 m., nustatytas didžiausias neblaivumo laipsnis - 2,49 prom.

  Norėdami užkirsti kelią neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui, policijos pareigūnai ir toliau vykdys vairuotojų blaivumo patikrinimus, intensyviai patruliuodami visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.

  Raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.  Lina Banienė
  Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
  Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

  210

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex