TVK

  Medžiai Daržų gatvėje kertami nebus

  Daržų g. gyventojas Romas Ulinskis  

  Renovuojamoje Daržų gatvėje pastaruoju metu gyventojų yra akcentuojama viena problema. Tai – seni medžiai, kurie gyventojams trukdo. Daržų gatvės gyventojas Romas Ulinskis patvirtina, kad buvo surinkta 16 gyventojų parašų su prašymu savivaldybei, kad senos liepos būtų nukirstos, tačiau jų prašymai nukirsti medžius taip ir liko neišgirsti. R. Ulinskis stebisi ir gatvės remonto projektuotojų sprendimu statyti gatvės žibintą tarp medžių.

  Romo kaimynė – senjorė Rama Zurlienė – teigia, kad ji baiminasi, jog, papūtus stipresniam vėjui, liepa užgrius jos namą. Rama dėl medžių keliamų problemų lankėsi ir seniūnijoje, bet apsilankymas buvo bevaisis. R. Zurlienė apgailestavo, kad seniūnijoje jai buvo pasakyta, jog medžių lapai bus sugrėbti, kai jie nukris, tačiau tikros padėties seniūnija negali pamatyti, mat, pasak moters, liepų lapai nukrenta ir yra vėjo atpučiami į jos namo teritoriją.

  Ar savivaldybė žino apie Daržų gatvės gyventojų nusiskundimus, paklausėme Tauragės rajono savivaldybės vyriausiojo Teisės skyriaus specialisto Pauliaus Goštauto. Kokią išeitį Tauragės rajono savivaldybė bei miesto seniūnija gali pasiūlyti gyventojams?


  Reportažas iš Daržų gatvės - TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-09-25.

  459

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex