TVK

  D. Dirginčius ir D. Kaminskas  

  Tauragė turi dar vieną vicemerą

  Rugpjūčio 30 dieną vykusiame Tauragės rajono savivaldybės posėdyje balsų dauguma patvirtintas dar vienas Tauragės rajono savivaldybės vicemeras. Juo tapo vienas iš vandenlenčių parko „Liberty Beach Wake Park" akcininkų, verslininkas Donatas Dirginčius.

  Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas bendrajame tarybos posėdyje sakė, kad D. Dirginčius bus atsakingas už savivaldybės valdomą turtą bei akcijas, kuruos su šių sričių darbais susijusius projektus. Taip pat vicemerui bus patikėta turizmo plėtros sritis. Pasak Tauragės rajono savivaldybės mero, jo nuomone, Tauragės savivaldybės turizmui kol kas nėra skiriamas pakankamas dėmesys, o D. Dirginčius šioje srityje turi daug patirties. Be kasdienybėje pasitaikančių iššūkių sprendimo, vicemeras domėsis ir investicijų pritraukimu į Tauragės kraštą.

  Po trumpo D. Dirginčiaus prisistatymo, LSDP Tauragės skyriaus lyderė Rita Grigalienė pretendento į postą pasiteiravo, kokie bus pirmieji jo kaip vicemero darbai. D. Dirginčius atsakė, kad pirmiausia reikės susipažinti ir įsigilinti į esamas miesto ir rajono problemas. Tarybos narys Darius Petrošius kandidato paklausė, ar negaila jam palikti privatų sektorių, t. y. verslą, ir nerti į viešąjį sektorių. „Suprantu, kad (verslas - aut. past.) turės likti nuošaly. Aš ir atsisakysiu einamų pareigų įmonėje, kurioje dirbu, tad nėra gaila. Yra toks posakis: esi jaunas, kol yra naujų dalykų." - tarybos nariui atsakė D. Dirginčius.

  Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Modestas Petraitis padėkojo merui už surastą puikų kandidatą, o D. Dirginčiui palinkėjo: „Bus daug sunkių dienų, bet (linkiu - aut. past.) nepalūžti, o tavo patirtis versle tikrai yra didelis pliusas būtent savivaldoj. Gerai, kad nesi „ragavęs“ tos savivaldos ir ateini būtent su naujais iššūkiais, su nauja patirtim, tai kuo daugiau bus tokių žmonių Tauragėje, tuo (labiau - red. past.) klestės Tauragė.“

  Savo feisbuko paskyroje meras D. Kaminskas taip pat pasidžiaugė Tarybos sprendimu:

  „Šiandien Taryba pritarė vicemero kandidatūrai. Po keletos savaičių darbą Tauragei šiose pareigose pradės Donatas Dirginčius! Donatas yra baigęs transporto inžinerijos bakalauro ir magistro studijas, po studijų daugiau kaip 10 metų dirbo privačiame sektoriuje, o prieš 3 metus grįžo gyventi į Tauragę ir iki šiol vadovavo „Liberty Beach Wake Park“ veiklai. Donatas yra ekstremalaus sporto entuziastas, automobilių sporto varžybų dalyvis, o svarbiausia, atviras pokyčiams, naujoms idėjoms ir labai greitos orientacijos žmogus.

  Džiaugiuosi, kad komanda pasipildys dar vienu Tauragę mylinčiu žmogumi, kuriam rūpi mūsų krašto ateitis. Žinoma, viešajame sektoriuje reikės laiko viską suprasti ir išmokti, tačiau neabejoju, kad Donatas ženkliai prisidės prie Tauragės rajono tobulėjimo ir judėjimo pirmyn.“

  D. Dirginčiaus kandidatūrai pritarė 23 tarybos nariai iš 25. Verslininko kandidatūrai nepritarė Lietuvos regionų partijos Tauragės skyriaus atstovai.

  Tauragės rajono savivaldybės vicemero pareigas šiuo metu jau eina Andžela Jakienė.

  463

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex